برگزاری کنسرت در جزیره کیش

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در راستاي فراهم شدن فضايي شاد و مفرح براي خانواده ها و علاقمندان به موسيقي كنسرت محمد عليزاده چهارشنبه۲۱ مرداد ساعت ۳۰دقيقه بامداد در تالار شهر كيش آغاز مي شود.

مراسم شاد و متنوع قرعه كشي جشنواره خريد و كنسرت خنده نيز با حضور سعيد فتحي و ساسان كريمي ازهنرمندان و مجريان مطرح برنامه هاي طنز پنجشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۲۲ و ۳۰ دقيقه در تالار شهر كيش آغاز مي شود.

لازم به ذكر است در جشنواره خريد كيش كه از دوم مرداد آغاز شده است و تا ۲۴ پیش فروش تور کیش نوروز ۹۷ شهريور ادامه خواهد داشت گردشگران در ازاي خريد ۳۰هزار توماني از بازارها و مراكز تجاري و پذيرايي كيش يك كارت شركت در قرعه كشي خودرو دريافت مي كنند و هرشب مراسم قرعه كشي خودرو ساعت ۲۲ و سي دقيقه در تالار شهر آغاز شده و شامل برنامه هاي متنوع فرهنگي و تفريحي، شعبده بازي، عمليات اكروباتيك و اجراي موسيقي توسط خوانندگان مطرح كشور است.

در اين مراسم با بهره گيري از نرم افزارهاي پيشرفته قرعه كشي به طريق كاملا اتوماتيك و بدون خطاي انساني اجرا مي شود و برگزار كنندگان تلاش مي كنند تا با ايجاد فضايي شاد و مفرح و بازي و سرگرمي روند اعلام اسامي برندگان و اهداي جوايز را خاطره انگيز تر كنند.

درجشنواره خريد كيش هرشب علاوه بر يك برنده خوش شانس خودرو به ۱۹ گردشگر ديگر به قيد قرعه ۱۰۰ ميليون ريال جوايز نقدي و غير نقدي وكارتهاي اعتباري ۲ و ۴ ميليون ريالي اهدا مي شود.

همچنين جمعه و شنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد، ساكنان و گردشگران مي توانند از ساعت ۳۰ دقيقه بامداد در تالار شهر اجراي كنسرت گروه سون را تماشا كنند.