تقویم جدید گردشگری کیش

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل سازمان آزادگاه كيش، محب خدايي با اشاره به اينكه درشرايط پسا تحريم تمايل گردشگران خارجي براي سفر به كشورمان افزايش يافته است گفت: جزيره كيش در جايگاه برترين قطب گردشگري كشور نيازمند تدوين تقويمي بر اساس مناسبت ها و اعياد بين المللي است الی بتواند در كسب بهره شايسته اي از بازار گردشگري جهاني و رونق اقتصادي كشور نقش موثرتري داشته باشد.

معاون گردشگري سازمان منطقه آزاد كيش افزود: با توسعه روابط سياسي كشورمان در سطح بين المللي، جامعه منظور صنعت گردشگري ايران نيز بسيار گسترده تر خواهد شد و ما براي رقابت در پهنه گردشگري بين المللي مي بايست با يك نگاه فراملي، تور ارزان کیش براي جذب توريست در مناسب هاي ملي ساير كشورهاي از دسته تعطيلات سال نو ميلادي برنامه ريزي كنيم.

وي افزود: همان طور كه ساير كشورهاي ناحیه از دسته تركيه و ارمنستان براي جذب گردشگران ايراني در تعطيلات نوروز بسته هاي پيشنهادي مناسبي را تهيه كرده و در عرصه تبليغات نيز فعاليت مفصل اي دارند، ما در جزيره كيش نيز با تهيه يك بانك اطلاعاتي از مناسبتهاي ملي و اعياد ساير كشورها و تدوين تقويم جديد گردشگري مي توانيم با يك برنامه ريزي دقيق تر و بهره‌گیری پسندیده از ظرفيت رسانه ها و طریق هاي نوين تبليغات، اين گردشگران را براي سفر به كيش در ايام تعطيلات ترغيب نماييم.

محب خدايي همچنين برقراري خطوط جديد پروازي از مقاصد گوناگون به جزيره كيش را از آنگونه برنامه هاي سازمان آزادگاه كيش در راستاي توسعه و رونق صنعت گردشگري ناحیه برشمرد و گفت: در يكي دو سنه اخير بالارفتن سطح كمي و كيفي خدمات پروازي، گسترش امكانات فرودگاهي و بازرسی و كنترل بر خدمات گردشگري افزايش رضايتمندي گردشگران را در پي داشته است. افزايش جاذبه هاي گردشگري و تنوع برنامه هاي فرهنگي و تفريحي نيز مدت اقامت گردشگران را در اين ناحیه افزايش داده است.

معاون گردشگري سازمان منطقه آزاد كيش همچنين با اشاره به امكانات مناسب رزرو تور کیش نوروز ۹۷ بندرگاهي در جزيره كيش گفت : با پروا به موقعيت جغرافيايي كيش گسترش گردشگري دريايي ازجمله تقسیم هايي است كه ما با جديت آن را پيگيري مي كنيم.

وي با تاكيد بر اينكه رشد جزيره كيش و رونق اقتصادي آن نيازمند همدلي وهمكاري بيشتر تقسیم خصوصي است گفت: فعاليت تورگردانان کارآزموده در دامنه هاي گوناگون گردشگري و دسته هاي تخصصي و ارائه خدمات مطلوب و استاندارد در جهت معرفي امكانات و جاذبه هاي كيش در سطح بين المللي ما را در عرصه صنعت گردشگري توانمند تر خواهد كرد.