جشنواره خرید کیش

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در جشنواره خريد كيش كه از دوم مرداد ابتدا شده است گردشگران در ازاي خريد ۳۰هزار توماني از بازارها و مراكز تجاري و پذيرايي كيش يك كارت شركت در قرعه كشي اتومبیل دريافت مي كنند.

مراسم قرعه كشي اتومبیل هر شب ساعت ۲۲ و سي دقيقه در تالار شهر پیش درآمد شده و دربرگیرنده برنامه هاي گوناگون فرهنگي و تفريحي، شعبده بازي، عمليات اكروباتيك و اجراي موسيقي توسط خوانندگان مطرح كشور است. در جشنواره خريد كيش با سهم گيري از نرم افزارهاي پيشرفته قرعه كشي به طريق كاملا اتوماتيك و بدون خطاي انساني اجرا مي شود و برگزار كنندگان کوشش مي كنند تا با ايجاد فضايي دلشاد و مفرح و بازي و سرگرمي روند اعلام اسامي برندگان و اهداي جوايز را خاطره انگيز تر كنند.

در اين مراسم قرعه كشي هرشب علاوه بر يك برنده خوش شانس خودرو به ۱۹ گردشگر تور لحظه آخری کیش ديگر به قيد قرعه ۱۰۰ ميليون ريال جوايز نقدي و غير نقدي و كارتهاي اعتباري ۲ و ۴ ميليون ريالي اهدا مي شود.

ساكنان جزيره كيش نيز مي توانند سه شنبه ها در مراسم قرعه كشي يك دستگاه خودرو و ساير جوايز نقدي و غير نقدي جشنواره خريد شركت كنند.

لازم به ذكراست گردشگران علاقمند به شركت در قرعه كشي جشنواره خريد مي بايست كد ۵۰۰ را به سامانه پيامكي ۵۰۰۰۵۰۰۰۷۶۹۷۶۹ ارسال كنند و سپس اطلاعات شخصي دربرگیرنده نام، اسم خانوادگي، كد ملي و شهر محل سكونت خویش و كد روي كارت قرعه كشي را در نظام وارد كنند.

جشنواره خريد كيش تا پايان شهريور پیوسته خواهد داشت و هر شب پس از پايان مراسم قرعه كشي در ساعت ۲۴، كنسرت خنده با حضور هنرمندان طنز پرداز كشورمان از آنگونه حسن ريوندي، ساسان كريمي و سعيد فتحي در تالار شهر كيش نرخ تور کیش برگزار مي شود تا گردشگران اثناء سفر به كيش علاوه بر بهره مندي از جوايز ارزنده اين جشنواره لحظات دلشاد و یادبود انگيزي را تجربه كنند.